Słowa kluczowe- wpisz: 
Miejscowość: 
Województwo:
Dział katalogu:
Adres strony: 
  • zaprezentuj firmę

> Wszystkich wpisów jest:  62
> Admin dziś zatwierdził:  0
> Przeglądających w tej chwili : 1.  

Darmowy katalog www- Regulamin serwisu

 

Regulamin serwisu katalogu stron

Tylko unikalne opisy nie powtarzające się w innych katalogach- w przeciwnym przypadku wysłany zostanie mail podany w wizytówce o poprawieniu wpisu.

W trosce o aktualne dane znajdujące się w katalogu, co pewien okres wysyłane są maile z prośbą o o sprawdzenie aktualności danych w wpisie.

Przestrzegaj zasad polskiej pisowni i pisz pełnymi zdaniami poprawnymi ortograficznie, tak aby każdy internauta mógł je odpowiednio zinterpretować - dotyczy to szczególnie opisu strony i oferty firmy.

Płatności za wizytówkę standard: oplata za zamieszczenie firmy odbywa się za pomocą wysłania SMS na wskazany numer. Serwis nie odpowiada za opóźnienia w dostarczaniu sms przez operatorów sieci.

Dodając wizytówkę akceptujesz regulamin- jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez katalog informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) i na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Katalog stron zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i cen.

Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.

Zabrania się zamieszczania treści łamiących polskie prawo.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 5 dni roboczych.

W sytuacji sprzedaży serwisu strony.bazafirmy.pl nie są zwracane koszty poniesione w związku z wystawieniem wizytówek firm w pakiecie standard.

Admin katalogu Regulamin Zarejestruj się Zaloguj |  + |