Opakowania wysyłkowe

Słowa kluczowe: pudełka wysyłkowe, opakowania wysyłkowe, opakowania dla sklepów internetowych, opakowania dla e-commerce, pudełka tekturowe dla e-commerce, pudełka automatyczne, pudełka tekturowe, pudełka kartonowe

Opakowania wysyłkowe- Zabraniec

Opis strony Opakowania wysyłkowe:
E-CO Box to opakowania wysyłkowe zaprojektowane specjalnie dla branży e-commerce. Powstają z tektury falistej, co zapewnia, że dobrze zabezpieczają zawartość oraz są wysoko oceniane przez konsumentów. Pudełka E-CO Box są bardzo łatwe w pakowaniu i zamknięciu, co przyspiesza pracę sklepu internetowego. Można je szybko zamknąć bez użycia taśmy klejącej, co dodatkowo zapewnia wysoką estetykę opakowania i nie wpływa na nadruki naniesione na pudełko. Opakowanie E-CO Box jest również łatwe w otwarciu, dzięki tasiemce zrywającej można to zrobić jednym ruchem, bez ryzyka uszkodzenia zawartości. E-CO Box powstaje w pełni zautomatyzowanym procesie, gdzie nakładane są dwie ścieżki wiecznie żywego kleju, paski zabezpieczające oraz tasiemka zrywająca, co zapewnia niskie koszty jego produkcji co przekłada się na atrakcyjną cenę opakowania. Rozmiar pudełka jest dostosowany do asortymentu sklepu internetowego. Możemy na nie nanieść wysokiej jakości nadruk fleksograficzny, co jest korzystne cenowo nawet przy niskim nakładzie. Nazwa opakowania pochodzi od Easy – Close and Open, oznaczającego łatwość pakowania i otwarcia oraz od ECO, produktu przyjaznego dla środowiska. E-CO Box może posiadać certyfikat FSC, który jego producent posiada. Viki Family oferuje również wypełniacze, usztywniacze, przekładki i inne elementy opakowania zabezpieczające produkt podczas transportu, wszystko z tektury materiały przyjaznego środowisku i cenionego przez odbiorców.

Opakowania wysyłkowe

Kategoria: Internet

Podkategoria: E-commerce

Miasto: Zabraniec

Ulica nr: Ul. Okuniewska 3

Kod pocztowy: 05-079

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 380 61 34

Tel.kom. 603 940 475

Faks: 22 380 61 39

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://viki.com.pl/e-co-box-pudelka-wysylkowe/

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Viki Family produkuje opakowań kartonowe klapowe i fasonowe, z tektury litej i falistej, z nadrukiem flexograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane). Oferowane opakowania tekturowe, to projekty przygotowane indywidualnie, według specyfikacji klienta. Szeroki i zróżnicowany park maszynowy pozwala nam oferować produkcję opakowań w dowolnym wymiarze i dowolnej konstrukcji, nawet w niewielkim nakładzie oraz gwarantuje krótki termin realizacji. Zapewniamy pełną obsługę –projekt, wykonanie i testowanie prototypu, produkcję wraz z dostarczeniem gotowego produktu.
Firma Viki Family istnieje od 1981 r., dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, obecnie jest jednym z czołowych producentów opakowań kartonowych. Posiada certyfikat FSC, ISO i inne certyfikaty i wyróżnienia.


 

Wpis nr 3053- Opakowania wysyłkowe- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-10-27

Wyświetleń wizytówki 1447

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Internet:

PozycjonowaniePL.com
Szukasz ciekawych rozwiązań przy pozycjonowaniu stron internetowych ? Gemini IT działa na ...

Projektowanie stron internetowych - it-system.pl
Od 2001 roku zajmujemy się projektowaniem serwisów internetowych dla firm w Polsce i za gr ...

AnKa Biżuteria Celebrytek
Sklep internetowy AnKa Biżuteria to lider branży jubilerskiej w Polsce I na świecie. Ofero ...

strony bazafirmy na facebooku
Katalogifirm.com.pl - to autorski branżowy katalog firm umożliwiający promocję firm w Inte ...

Wizytówka strony.

Admin katalogu Regulamin Zarejestruj się Zaloguj |  + |